Menu

Odzież z nadrukiem

Nadruki na koszulkach wykonujemy metodą: sublimacji, termotransferu bądź sitodruku.

Sublimacja świetnie sprawdza się w przypadku odzieży sportowej – nadruk ten jest niewyczuwalny na tkaninie, a także przepuszcza powietrze. Nie spiera się i nie usztywnia koszulki, ponieważ dzięki zachodzącej reakcji chemicznej na stałe wnika w materiał.

Termotransfer to metoda nadruku polegająca na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii flex lub flock z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Termotransferem wykonuje się nadruki m.in. na bluzach, odzieży roboczej, odzieży sportowej.

Sitodruk to najstarsza i najtrwalsza z metod znakowania odzieży. Metodę tę stosuje się dla wysokich nakładów jednego wzoru. Sitodruk to niezwykle elastyczna metoda nadruku umożliwiająca tworzenie wzorów w pełnym kolorze. Opłacalność druku full kolor (CMYK) zaczyna się przy nakładzie min. 50 szt.

KAJA s.c., plandeki nysa,  plandeki z reklamą, plandeki rolnicze, markizy nysa, namioty nysa, zadaszenia, agencja reklamowa nysa, reklama Nysa, gadżety reklamowe, reklama zewnętrzna, usługi poligraficzne, druki, kotary PVC, markizy, stelaże, grawer, pieczątki, ulotki, wizytówki, plakaty, koszulki z nadrukiem, odzież firmowa, banery, billboardy, naklejki, plexi, tabliczki, frezowanie cnc, sublimacja, tapicerka, pakowanie folią termokurczliwą