Menu


Kasetony, litery świetlne, litery 3d

Kasetony reklamowe to jedna z najczęściej stosowanych form reklamy zewnętrznej. Ich główną zaletą jest bardzo dobra widoczność. Firmy stosują go najczęściej w celu reklamowym. Mogą one  pełnić także funkcję informacyjną.  Naszym Klientom oferujemy kasetony reklamowe podświetlane, kasetony winylowe oraz  kasetony dibondowe. 

W swojej ofercie posiadamy litery przestrzenne wykonane ze styroduru malowanego akrylem, pokrytego licem z plexiglasu, a także skomplikowane formy podświetlane. Do podświetlania wszystkich naszych realizacji używany energooszczędnych diod LED renomowanych producentów z gwarancją do 5 lat. Litery 3D to reklama, która sprawdzi się zarówno wewnątrz Twojej firmy, jak i na zewnątrz. Litery 3D zamontowane na elewacji budynku nie tylko zapewnią większą widoczność Twojej firmy po zmroku, ale także w ciągu dnia sprawią, że Twój biznes się wyróżni.

KAJA s.c., plandeki nysa,  plandeki z reklamą, plandeki rolnicze, markizy nysa, namioty nysa, zadaszenia, agencja reklamowa nysa, reklama Nysa, gadżety reklamowe, reklama zewnętrzna, usługi poligraficzne, druki, kotary PVC, markizy, stelaże, grawer, pieczątki, ulotki, wizytówki, plakaty, koszulki z nadrukiem, odzież firmowa, banery, billboardy, naklejki, plexi, tabliczki, frezowanie cnc, sublimacja, tapicerka, pakowanie folią termokurczliwą